top of page
 • Pole and More

Wracamy do treningów już 6 czerwca!

Zaktualizowano: 2 cze 2020


 

Kochani! Dziękujemy Wam za tak liczną i ogromną pomoc - dzięki Wam przetrwaliśmy i wracamy! Jesteśmy poruszeni tym, jaki ogrom wspaniałych ludzi mamy wokół siebie!

DZIĘKUJEMY!

 

6 czerwca zostanie wdrożony IV Etap nowej sportowej rzeczywistości związanej z  z epidemią SARS-CoV-2. Oznacza to powrót do treningów w naszym studio! Nie możemy się doczekać, aby ponownie otworzyć się i gościć Was wszyskich w naszym domku - który przez okres lockdownu przeszedł delikatny lifting - tak abyście czuli się w nim jeszcze lepiej! 😊

Pole and More Sasha

Powrót do nowej rzeczywistości niesie ze sobą pewne zasady prewencji i bezpieczeństwa nałożone poprzez Ministra Rozwoju i Głównego Inspektora Sanitarnego, które wdrożymy i będziemy musieli ich wszyscy przestrzegać. W celu zapewnienia bezpieczeństwa Wam jak i naszemu Teamowi spisaliśmy zasady, które obowiązywać będą w naszej szkole:


 • Obowiązkowa dezynfekcja rąk po przyjściu i przed wyjściem ze studia. Płyn do dezynfekcji rąk będzie ogólnodostępny we wszystkich pomieszczeniach.

 • Kontrolujcie swój stan zdrowia! Jeśli masz objawy choroby - prosimy zostań w domu.

 • Prosimy osoby należące do grupy wysokiego ryzyka (wieku powyżej 60 r. ż. lub cierpiące na choroby przewlekłe, w tym otyłość), o rozważeniu decyzji o korzystaniu z zajęć w godzinach najmniej popularnych lub zaniechaniu korzystania z zajęć do czasu ustania zagrożenia epidemicznego;

 • Udostępniamy Wam szatnię oraz pomieszczenie z prysznicem! Najnowsze wytyczne GIS pozwalają nam na udostępnienie tych pomieszczeń - oczywiście wszystko będzie przez nas po każdym treningu dezynfekowane!

 • Jak już wiecie, od zawsze dbamy o czystość i higienę w naszej szkole, po ponownym otwarciu - nasza uwaga w temacie będzie jeszcze bardziej wzmożona. Płyn do dezynfekcji to u nas klasyka. Rezygnujemy natomiast ze szkolnych ręczników materiałowych do czyszczenia rurek. W ich miejsce zapewnimy jednorazowe ściereczki papierowe. Zwracamy się do Was z prośbą - zabierajcie ze sobą na trening własne prywatne ręczniczki lub ściereczki do czyszczenia rur. Pozwoli to uniknąć nam produkcji ogromnych ilości śmieci - pamiętajcie, że papier nasączony płynem nie podlega recyklingowi - jest bezużytecznym odpadem. Dbajmy o środowisko, zero-waste!

 • Po skończonym treningu, każda osoba - obowiązkowo - dezynfekuje po sobie rurkę (na całej wysokości), materac, matę oraz inne akcesoria, które były używane.

 • Wprowadzimy odstępy 15 min. między treningami. Tak, aby uniknąć zatłoczenia w szkole. Pozwoli nam to też na szybkie przygotowanie sali pod kolejną grupę. Pamiętaj przychodzić punktualnie na wybrane treningi - jeśli natomiast zdarzy się, że będziesz wcześniej - poczekaj proszę przed szkołą. Musimy kontrolować ilość osób przebywających w studiu.

 • GIS narzuca ograniczenie ilości trenujących osób (1os / 10m2). co pozwala gościć maksymalnie 18 osób w naszej szkole.

 • Minimalna odległość między trenującymi osobami to 2 metry.

 • Ilość osób na zajęciach Pole Dance, Pole Spin itp. nie ulega zmianie (8os. + trener). U nas każdy ma własną rurkę do treningu, nie musisz się martwić, że Twoje stanowisko będzie dzielone z drugą osobą - tak jak ma to miejsce w innych szkołach.

 • Ilość osób na zajęciach Exotic, Choreo także pozostaje bez zmian (7os. + trener)

 • Ilość osób na pozostałych zajęciach nie wymagających do treningu rurki (Functional Pole Workout, Stretching etc.) wynosi 12os. + trener.

 • Osoby, które w sposób rażący naruszają zasady bezpieczeństwa, podlegają upomnieniu przez nasz Team i w ostateczności mogą zostać poproszone o opuszczenie obiektu ze skutkiem natychmiastowym. Dbajmy o wspólne bezpieczeństwo!

 • Nasza sala będzie cały czas wentylowana przy użyciu mechanicznej wentylacji nawiewowo-wywiewnej, tak aby zapewnić świeże atmosferyczne powietrze.

 • Na zajęcia zapisujemy się tylko i wyłącznie poprzez nas system rezerwacji.


W razie pytań - piszcie do nas na FB, IG lub @! 😘 Widzimy się już niebawem!


 

Przypominamy, że grafik zajęć stacjonarnych jest już dostępny!

Wystarczy w filtrowaniu wybrać datę 6 czerwca.

Ilość miejsc na zajęciach jest ograniczona!

 

Nię możemy już się doczekać, aż 6 czerwca wszyscy znowu się spotkamy na sali!

❤️ ❤️ ❤️


Zuzia & Tomek

& cały Pole and More TEAM

575 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page