top of page
 • Nasza kadra to profesjonalne trenerki z wieloletnim stażem instruktorskim. Osoby pełne pasji i determinacji do przekraczania swoich granic. U nas masz pewność, że jesteś pod najlepszymi skrzydłami na drodze do swojego rozwoju fizycznego.
   
  Profesjonalizm i wysokie umiejętności naszych trenerek są doceniane poza granicami naszego kraju - poprzez liczne zaproszenia do udziału w miedzynarodowych zawodach w charakterze sędziego oraz prowadzenia warsztatów pole dance oraz exotic.

  Dowodem na wysoki poziom nauczania w naszym studiu jest fakt, iż nasze kursantki rozpoczynają swoje kariery zawodowe prowadząc zajęcia w innych szkołach pole dance w charakterze regularnych instruktorek. Szkolimy przyszłych instruktorów :) 

 • Profesjonalizm jest najważniejszy, a jego zwieńczeniem są liczne trofea, które łatwo dostrzec w naszym studiu.
   
  Nasze instruktorki aktywnie startują w różnorodnych zawodach na arenie polskiej i  międzynarodowej zdobywając liczne tytuły i najwyższe miejsca na podium. Jest to nie tylko dowód na to, że trenujesz pod okiem najlepszych instruktorów w Polsce ale także pewność owocnej i przede wszystkim bezpiecznej nauki.

 • Stawiamy na kameralność i indywidualne podejście do każdego.
   
  Nasze grupy na zajęciach Pole Dance liczą tylko 8 osób na największej sali (80m2). Podczas treningu każdy ma rurkę na wyłączność. Dzięki takiemu komfortowi i przestrzeni, nauka w naszym studiu ma charakter bardziej intymny i indywidualny, a to przekłada się na jakość nauki. Chcemy, abyś czuł/a się u nas komfotrowo.
   
  Stawiamy na jakość, a nie ilość.

 • Każda/y z Was ma inne cele i oczekiwania względem treningu. Są osoby, które chcą aktywnie spędzić czas po całym dniu pracy, inni traktują trening jako okazję do spotkania się ze znajomymi, a kolejni chcą przygotować się do startów w zawodach. Może Ty masz jeszcze inny cel? - nasze studio jest przestrzenią dla Was wszystkich! Do każdego podchodzimy indywidualnie, słuchając Waszych osobistych oczekiwań.

 • Dzięki naszej różnorodnej ofercie zajęć zadbamy o Twój rozwój fizyczny kompleksowo. Oferujemy szereg narzędzi w postaci pełnego wachlarza treningów od Pole Dance, Stretching, Trening Funkcjonalny czy zajęcia z elementami baletu - Perfect Body Lines.
   
  Sprawdź naszą pełną ofertę zajęć.
 • Każda osoba ma indywidualne predyspozycje fizyczne, co sprawia że potrzebuje innego podejścia oraz czasu na rozwój. Dlatego w naszym studiu nie prowadzimy "naborów" i "kursów" - u nas skupiamy się na nauce. Robimy to w wyznaczonym przez Ciebie indywidualnym tempie.
   
  To Ty decydujesz jak często bedziesz uczeszać na zajęcia, o których godzinach i w jakie dni. Właśnie tak! - nie, nie musisz się zapisywać do stałych grup! Coś Ci wypadło wieczorem i wolisz przyjść rano? - my to rozumiemy. Nie ma pośpiechu, że "kurs" się kończy, bo Twój "kurs" trwa tyle ile potrzbujesz na to czasu. A zapisy na zajęcia kontrolujesz poprzez naszą aplikację. Bez obaw i stresu - że zostaniesz usunięta/y z grupy :)
 • Piękne, ciche i kameralne warszawskie Powiśle. Zielone centrum miasta otoczone restauracjami, kawiarniami i parkami. Nie mogliśmy sobie wymarzyć lepszej lokalizacji naszego studia.
   
  Do nas komunikacją masz dwa przystanki od metra (Politechnika lub Centrum). Jeśli jedziesz do nas samochodem - bez obaw - czeka na Ciebie dużo miejskich miejsc parkingowych przy ulicy, oraz duży bezpłatny parking przy Torwarze (10min spacerem od POLE AND MORE).

co nas wyróżnia?

bottom of page