top of page

Pole and More -  to studio pole dance mieszczące się w samym centrum Warszawy - na Powiślu - szkoła sportowa dla osób stawiających na jakość oraz komfort nauki. Założycielką jest Zuzanna Kijanowska - zdobywczyni wielu międzynarodowych tytułów Pole Art, kilkukrotna mistrzyni Polski Pole Sport, a także reprezentantka kultowego klubu DKS Targówek i mistrzyni Polski Seniorów w akrobatyce sportowej w latach 2000-2002. 
 
W ofercie naszego studia znajdują się oczywiście zajęcia Pole Dance, ale także szereg zajęć uzupełniających, takich jak: Exotic Pole, Stretching, Trening Funkcjonalny, Acropole czy Perfect Body Lines. Dzięki specjalnie opracowanemu systemowi nauczania, a także różnorodności zajęć - w naszym studiu możesz trenować rekreacyjnie, jak również przygotować się do zawodów Pole Sport, Pole Art czy Pole Exotic. Sprawdź także co nas wyróżnia na tle innych szkoł.
 
Szczególną uwagę zwracamy na to, aby nasze zajęcia były prowadzone na najwyższym poziomie w kameralnych grupach, wyłącznie pod okiem wykwalifikowanych instruktorów. Nasza kadra to wspaniali ludzie z ogromnym doświadczeniem, licznymi nagrodami w zawodach jak również zgrany team, dzięki czemu w studiu poczujesz się jak w domu. 
 
Nasze studio to idealna przestrzeń do profesjonalnego treningu. Znajdziesz u nas: rury SunPole o wysokości 4,2 m. w rozstawie obowiązującym na zawodach - 3 metry od siebie. Certyfikowane, duże i grube materace oraz wszystkie dodatki niezbędne do komfortowego treningu.
 
Nasza szkoła to: dwie jasne i przestrzenne sale treningowe. Sala Główna (aż 80m2 powierzchni , na której jest tylko 8 rurek, 4,2m wysokości każda). Sala Mała (30m2 powierzchni - 2 rurki, 3m wysokości). A także: szatnia z szafkami, część wspólna, przestronna toaleta oraz osobna łazienka z prysznicem.
 
Dbając o Twój komfort i jakość nauki w naszej szkole prowadzimy tylko kameralne grupy pole dance - maksymalnie 8 osób na dużej sali podczas zajęć, każda osoba ma rurkę na wylączność.
 
Zapraszamy do POLE AND MORE, abyście sami mogli przekonać się jak wspaniale jest z nami trenować!

o nas

pole dance warszawa
bottom of page