top of page

W naszym studiu znajdziesz zróżnicowaną ofertę treningową, dzięki czemu kompleksowo zadbamy o Twój rozwój i progres. Zapisz się na zajęcia już dziś!

zajęcia

 • Akrobatyka na drążku pionowym. Zajęcia, dzięki którym wzmocnisz i rozciągniesz ciało, a przede wszystkim nauczysz się latać. Na tych zajęciach uczymy wspinaczek, obrotów, figur oraz kombinacji na rurce statycznej.

  Specjalnie opracowany przez Zuzę Kijanowską, jednolity program nauczania - którym uczą wszyscy instruktorzy naszej szkoły - pozwoli w szybki sposób opanować podstawy, a w późniejszym czasie nauczyć się trudniejszych tricków przy zachowaniu odpowiedniej techniki w bezpieczny sposób dla Twojego ciała.

  Dbamy o to, aby każdy uczeń uczestniczył w zajęciach na odpowiednim dla siebie poziomie, tak aby uniknąć niepotrzebnych kontuzji i zmaksymalizować efektywność nauki. Oferujemy kilka poziomów zaawansowania o stałych niezmiennych godzinach. To, że każdy z Was potrzebuje odpowiedniego i indywidualnego podejścia instruktora, a czas opanowania programu różni się  w zależności od indywidualnych predyspozycji jest oczywiste. W związku z tym celowo nie prowadzimy okresowych kursów dzięki czemu to Ty wraz z instruktorem decydujesz o zmianie poziomu, a nie czas w którym kurs się kończy.

  Nowi uczniowie mogą dołączyć do wybranej grupy/poziomu w każdym momencie (nie trzeba czekać na start grup) po wcześniejszej konsultacji z trenerem.

  Zajęcia dla osób stawiających pierwsze kroki w Pole Dance. 

  Jeśli nigdy nie miałaś/eś styczności z rurką i chcesz przekonać się czy sobie poradzisz

  - to poziom właśnie dla Ciebie. 

   

  Szacowany czas trwania poziomu: ok 3 miesiące

 • Zajęcia Pole Dance odbywające się na rurce obrotowej. Skierowane do osób, które ukończyły poziom A na rurce statycznej i chcą w pełni rozwijać swoje rurkowe umiejętności. Zajęcia podzielone są na dwa poziomy zaawansowania.

  Zajęcia dla osób, które rozpoczynają swoją przygodę z rurką obrotową. Na tym poziomie, nauczysz się „panować" nad odkręconą rurą :) poznasz podstawowe obroty, proste figury rozciągnięte, w większości głową do góry oraz nieskomplikowane kombinacje elementów.

   

  Poziom dla osób uczęszczających do grup A/B i B

 • Zmysłowy taniec, przy rurce, który staje się coraz bardziej popularny i ceniony na całym świecie. Na tych zajęciach wypracujesz płynne ruchy i przejścia pomiędzy nimi, nabierzesz pewności siebie, a także nauczysz się obrotów oraz floorworkowych tricków. Zajęcia prowadzone są w butach tzw. szklankach na wysokim obcasie i platformie z niebrudzącą gumową podeszwą, warto również zabrać ze sobą ochraniacze na kolana.

 • Zajęcia, na których poznasz podstawy Exotica, a także dowiesz się jak poprawnie wykonywać trudniejsze elementy, piruety, przejścia  typowe dla tego stylu tańca. Polecamy szczególnie osobom rozpoczynającym naukę Exo.

 • Zajęcia taneczne z wykorzystaniem drążka pionowego. Szczególnie polecane osobom trenującym Pole Dance, chcącym przygotować się na zawody, czy poprawić swoje umiejętności taneczne. Praca nad floorworkami, piruetami, nauka płynnych przejść, praca nad czystością ruchu, wyrażaniem emocji w tańcu – wszystko to połączone w ciekawe choreografie przygotowane przez doskonałych tancerzy.

 • Zajęcia rozciągające dla wszystkich osób. Niosące ze sobą szereg korzyści takich jak: poprawa elastyczności i mobilności ciała, dotlenienie mózgu, zwiększenie świadomość ciała, zwiększenie zakresów w ciele oraz polepszenie ukrwienia mięśni. Szczególnie przeznaczone dla sportowców i tancerzy, minimalizując możliwość kontuzji, rozluźniając napięte mięśnie  oraz przygotowujące do takich pozycji jak szpagat, sznurek czy mostek.

 • Trening funkcjonalny całego ciała stworzony głównie z myślą o tancerzach i pole dancerach, tak by mogli uzyskać jak najlepszą możliwą formę. To specjalnie opracowane serie ćwiczeń z obciążeniem własnego ciała i/lub z wykorzystaniem obciążników. Pracujemy nad tymi partiami, które odpowiedzialne są za wysokie podnoszenia nóg, siłowe wejścia do pozycji i precyzyjne czyste ruchy. Osobom nie trenującym Pole Dance polecamy zajęcia w celu poprawienia kondycji, wzmocnienia i uelastycznienia ciała oraz poprawienia koordynacji ruchowej.

 • Nasze sztandarowe zajęcia uzupełniające dla pole dancerów i nie tylko. Dzięki nim poznasz podstawowe figury akrobatyczne oraz technikę figur odwróconych. Ćwiczenia wykonywane są głównie na podłodze przy użyciu rurki lub obok niej. Idealne dla osób początkujących, które chcą się nauczyć mostka czy stania na głowie oraz dla zaawansowanych, którzy przygotowują się do bardziej siłowych trików.

 • Zajęcia skupiające się na wzmacnianiu i kształtowaniu nóg i stóp, dzięki którym zyskasz na rurce piękne baletowe linie.

bottom of page