top of page
 • W jaki sposób zapisać się na zajęcia?
  Aby zapisać się na zajęcia: Pobierz naszą apliakcję na telefon iPhone lub Android albo zaloguj się poprzez przeglądarkę. Zarejestruj się. Wykup karnet używając platności online Zarezerwuj wizytę na wybrane zajęcia. "Zapisz się" - oznacza, że miejsca są dostępne "Rezerwuj" - oznacza, że miejsca są zarezerwowane, ale możesz oczekiwać na liście rezerwowej (wybierają opcję "rezerwuj" oznacz czas, do którego momentu chcesz oczekiwać na zwolnienie się miejsca, system poinformuje Cię automatycznie jeśli dostaniesz się na listę) "Brak miejsc" - oznacza, że miejsca oraz lista rezerwowa jest już pełna. Pamiętaj o wczesnym anulowaniu, aby nie stracić wejścia podczas anulowania wizyty - dokonaj odwołania zajęć najpóźniej 24h przed godziną ich rozpoczęcia.
 • Kiedy startuje nowa grupa?
  W naszym studiu nie prowadzimy systemu nauczania opartego na "kursach" lub "startach grup". Prowadzimy stałe grupy na określonych poziomach trudności do których możesz dolączyć w każdej chwili - wybierając odpowiedni dla siebie poziom (sprawdź opisy wymaganych figur). To Ty decydujesz jak często i systematycznie będziesz chodzić na zajęcia, nie musisz deklarować stałej przynależności do danej grupy. Kameralne grupy (tylko 8 osob na sali) zapewniają Tobie naukę w indywidualnym tempie rozwoju.
 • Czy na pierwsze zajęcia Exotic potrzebne są buty typu szklanki?
  Na pierwszych kilku zajęciach możesz ćwiczyć w skarpetkach, lub wypożyczyć na lekcję buty u nas (za darmo) jeśli posiadamy Twój rozmiar. Używanie butów nieprzeznaczonych do Exotic'a jest zabronione w naszym studiu (szpilki, obcasy etc.)
 • Na ile godzin przed zajęciami należy anulować zapis, aby nie stracić wejściówki z karnetu?
  Aby nie stracić wejścia z karnetu należy dokonać anulowania zajęć 24 godziny przed godziną startu zajęć.
 • Ile dni jest ważny karnet?
  Każdy karnet jest ważny 1 miesiąc licząc od daty pierwszej wizyty. Dodatki do karnetu (sala open) są ważne przez miesiąc od daty zakupu karnetu. Niewykorzystane wejścia z karnetu oraz dodatki przepadają wraz z terminem ważności karnetu. Nie przechodzą na nowy miesiąc / na nowy karnet.
 • Czy, aby zacząć zajęcia Exotic muszę wcześniej lub równolegle uczęszczać na zajęcia Pole Dance?
  Aby zacząć zajęcia Exotic nie ma wymogu uczęszczania równolegle na zajęcia Pole Dance równolegle. Niemniej jednak zachęcamy do takiego polaczęnia - te zajęcia idealnie się uzupełniają i napewno ułatwią opanowanie podstaw Exotica.
 • Czy, aby przyjść na zajęcia ze Stretchingu lub Perfect Body Lines trzeba być rozciągniętym?
  Absolutnie nie! Zajęcia te są przeznaczone dla wszystkich poziomow zaawansowania. Możesz dopiero zaczynać swoją przygodę z rozciąganiem, lub być super rozciągniętym - zajęcia są prowadzone w kameralnych grupach, przez co nasze trrenerki opiekują się każdym indywidualnie.
 • Czy poradzę sobię na zajęciach Pole Dance, jeśli nigdy wcześniej nie miałam do czynienia z żadnym sportem?
  Jasne, że tak! Każdy z nas kiedyś zaczynał, więc śmiało zapisuj się do grupy INTRO, a my zajmemy się resztą. Jeśli chcesz wzmocnić swoje ciało warto też uczęszczać na nasze treningi wzmacniające Functional Workout oraz Stretching - zajęcia te są idealnym uzupełnieniem.
 • Jak się ubrać na pierwsze zajęcia Pole Dance?
  Na trening Pole Dance zabierz ze sobą krótke sportowe spodenki i top/tshirt. Na rozgrzewkę możesz także zabrać spodnie dresowe.
 • Jak się ubrać na pierwsze zajęcia Exotic?
  Na zajęcia Exotic zabierz ze sobą spodenki sportowe / leginsy oraz top/koszulkę. Ważne - pamiętaj o specjalnych materiałlwych ochraniaczach na kolana (dedykowane poledance lub siatkówce).
 • Czy podczas nieobecności można zamrozić karnet?
  Nie ma możliwości "zamrażania" larnetow z powodu nieobecności. Jeśli planujesz urlop, zaplanuj także zakup odwpowiedniego karnetu, tak abyś była w stanie wykorzystać wszystkie wejścia przed planowaną nieobecnością.
 • Jak działa lista rezerwowa?
  W momencie gdy wszystkie miejsca na zajęciach są zarezerwowane - uruchamiana jest lista rezerwowa (przy zajęciach pojawia się przycisk "rezerwuj"). Możesz ustawić się w kolejce oczekiwania klikając w przycisk "rezerwuj" otworzysz okno, w którym ustalisz godzinę do której chesz oczekiwać na ewentualny zapis, a także zobaczysz swój numer miejsca. Jeśli miejsce na zajęciach się zwolni - system automatycznie doda pierwszą osobę z listy rezerwowej do zajęć oraz wyśle do niej powiadomienie. Będąc na liście rezerwowej możesz zrezygnować w każdmym momencie - bez tracenia wejścia (nie obowiązuje tu czas 24h) Po dostaniu się z listy rezerwowej na listę regularną zajęć - zaczyna obowiązywać zasada 24h na anulowanie zajęć.
bottom of page