top of page

Tu znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli szukasz odpowiedzi na inne pytania - skontaktuj się z nami.

faq

 • Aby zapisać się na zajęcia:

  1. Pobierz naszą apliakcję na telefon iPhone lub Android albo zaloguj się poprzez przeglądarkę.

  2. Zarejestruj się.

  3. Wykup karnet używając jednej z opcji płatności online.

  4. Zarezerwuj wizytę na wybrane zajęcia.

   

  "Zapisz się" - oznacza, że miejsca na zajęciach są dostępne.

  "Rezerwuj" - oznacza, że wszystkie miejsca na zajęciach są zarezerwowane, ale możesz dodać się na listę rezerwową i oczekiwać na zwonienie się miejsca (wybierając opcję "rezerwuj" określ czas, do którego chcesz oczekiwać na zwolnienie się miejsca - system poinformuje Cię automatycznie jeśli dostaniesz się na listę.

  "Brak miejsc" - oznacza, że miejsca oraz lista rezerwowa jest już pełna.

   

  Pamiętaj o wczesnym anulowaniu, aby nie stracić wejścia podczas anulowania wizyty - dokonaj odwołania zajęć najpóźniej 24h przed godziną ich rozpoczęcia.

 • W momencie gdy wszystkie miejsca na zajęciach są zarezerwowane - uruchamiana jest lista rezerwowa (przy zajęciach pojawia się przycisk "rezerwuj").

   

  Możesz zapisać się na liste rezerwową, klikając w przycisk "rezerwuj" otworzysz okno, w którym ustalisz godzinę, do której chesz oczekiwać na ewentualny zapis, a także zobaczysz numer Twojego miejsca w kolejce osób oczekujących na liście. Jeśli jakieś miejsce na zajęciach się zwolni - system automatycznie doda pierwszą osobę z listy rezerwowej do zajęć oraz wyśle do niej powiadomienie.

  Będąc na liście rezerwowej możesz zrezygnować w każdmym momencie - bez tracenia wejścia (nie obowiązuje tu czas 24h)

   

  Po dostaniu się z listy rezerwowej na listę regularną zajęć - zaczyna obowiązywać zasada 24h na anulowanie zajęć

 • W naszym studiu nie prowadzimy systemu nauczania opartego na "kursach" lub "startach grup".

  Prowadzimy stałe grupy na określonych poziomach trudności, do których możesz dołączyć w każdej chwili - wybierając odpowiedni dla siebie poziom (sprawdź opisy wymaganych figur). To Ty decydujesz jak często i systematycznie będziesz chodzić na zajęcia, nie musisz deklarować stałej przynależności do danej grupy. 

 • Z uwagi na bardzo kameralne grupy (tylko 8 osób na sali / każdy ma rurkę na wyłączność) oraz wysoki poziom zajęć prowadzonych przez profesjonalną i tytułowaną kadrę instruktorską - w naszym studiu nie honorujemy żadnych kart partnerskich typu "multisport". Stawiamy na jakość i komfort nauki.

 • Na pierwszych kilku zajęciach możesz ćwiczyć w skarpetkach. 

  W studiu nie wypożyczamy butów.

  Używanie butów nieprzeznaczonych do Exotic'a jest zabronione w naszym studiu (szpilki, obcasy etc.)

 • Aby anulować zajęcia bez utraty wejścia dokonaj tego poprzez aplikację nie pożniej niż 24h przed godziną ich startu.

 • Każdy karnet jest ważny 1 miesiąc startując od daty pierwszej wizyty.

  Dodatki do karnetu (sala open) są ważne przez miesiąc licząc od daty dokonania zakupu karnetu.

   

  Niewykorzystane wejścia z karnetu oraz dodatki przepadają wraz z terminem ważności karnetu. Nie przechodzą na nowy miesiąc / na nowy karnet. Wejść z karnetu nie można także przenieść na inną osobę.

 • Aby zacząć zajęcia Exotic nie ma wymogu uczęszczania równolegle na zajęcia Pole Dance. Niemniej jednak zachęcamy do takiego połączenia - te zajęcia idealnie się uzupełniają i napewno ułatwią opanowanie podstaw Exotica.

 • Absolutnie nie! Zajęcia te są przeznaczone dla wszystkich poziomów zaawansowania. Możesz dopiero zaczynać swoją przygodę z rozciąganiem, lub być super rozciągniętym - zajęcia są prowadzone w kameralnych grupach, przez co nasze trrenerki opiekują się każdym indywidualnie.

 • Jasne, że tak! Każdy z nas kiedyś zaczynał, więc śmiało zapisuj się do grupy INTRO, a my zajmemy się resztą. Jeśli chcesz wzmocnić swoje ciało warto też uczęszczać na nasze treningi wzmacniające Functional Workout oraz Stretching - zajęcia te są idealnym uzupełnieniem.

 • Na trening Pole Dance zabierz ze sobą krótke sportowe spodenki i top/tshirt. Na rozgrzewkę możesz także zabrać spodnie dresowe.

 • Na zajęcia Exotic zabierz ze sobą spodenki sportowe / leginsy oraz top/koszulkę. Ważne - pamiętaj o specjalnych materiałowych ochraniaczach na kolana (dedykowane poledance lub siatkówce).

 • Nie ma możliwości "zamrażania" karnetów z powodu nieobecności. Jeśli planujesz urlop, zaplanuj także zakup odpowiedniego karnetu, tak abyś była w stanie wykorzystać wszystkie wejścia przed planowaną nieobecnością.

bottom of page