top of page

instruktorka

Hanna Żółtowska

Na zajęcia pole dance Hania trafiła w 2017 roku, po latach trenowania taekwondo i tańca. Zachwyciła się wizją, że do kreatywnego działania po raz pierwszy otrzymała nie tylko szerokość sali, a również jej wysokość. Oczarowana złożonością sztuki wykonywanej ‚w powietrzu’, którą umożliwia rurka - postanowiła, że nie spocznie, dopóki nie zgłębi wszystkich jej tajników.

Obok nieustannego rozwoju i doskonalenia własnych umiejętności równo mocno pokochała przekazywanie zdobytej wiedzy dalej, realizując się jako instruktor. Wkłada całe serce w przygotowanie i prowadzanie zajęć dbając, aby zawsze były one profesjonalne i odbywały się w przyjaznej atmosferze oraz żeby każdy ich uczestnik poczuł się ,zaopiekowany’. Cieszy sie z małych i dużych sukcesów swoich uczniów i wierzy, że przy zaangażowaniu obydwu stron każdy kursant spełni swoje pole dance’owe cele i marzenia.

Hania jest również certyfikowanym instruktorem stretchingu, czynną zawodniczką pole dance w zawodach polskich i zagranicznych oraz pasjonatką aktywnego trybu życia i wszelkich sportów letnich i zimowych. Z wykształcenia dziennikarz i medioznawca.

2 miejsce - Pole Dance Show 2023, kat. pro 

2 miejsce - Pole Earth 2022, kat. semi pro 

1 miejsce - International Pinup Competition 2022, kat. semi pro

pole dance

bottom of page