top of page

instruktorka / założycielka studia

Zuzanna Kijanowska

Założycielka studia Pole and More. Od 6 roku życia zawodniczka akrobatyki sportowej DKS Targówek Warszawa. Mistrzyni Polski Seniorów w Akrobatyce sportowej w latach 2000-2002.

Swoją przygodę z Pole Dance rozpoczęła w 2013 roku, a rok później została instruktorem, przenosząc swe umiejętności z planszy na drążek pionowy. Dzięki akrobatycznemu zapleczu od początku robiła szybkie postępy.

Będąc głównie samoukiem wypracowała własny program nauczania skupiający się przede wszystkim na podstawach w tym sporcie, poprawnej technice i detalach. Jej styl można określić w kilku słowach: flow, technika i perfekcja.

Zuza jest doskonałym oraz wymagającym nauczycielem. Trenując pod jej okiem wiesz, że jesteś w najlepszych rękach a efekty powiedzą same za siebie.
Jej podopieczni mają na swoim koncie wiele nagród w Pole Sport i Pole Art podczas najbardziej prestiżowych zawodów w kraju.

Od 2018 regularnie startuje w zawodach Pole sport i pole art a także prowadzi warsztaty w kraju i za granicą. Jest certyfikowanym sędzią Pole Sport i Aerial hoop federacji IPSF oraz sędzią podczas wielu polskich zawodów Poleart.

1 miejsce - Pole Dance Show/Overall Winner, ELITE 2023

1 miejsce - Fusion Pole Championship, STARS 2023

3 miejsce - Pole Art Italy, Elite 2022

2 miejsce - Pole Art Italy, Elite 2021

Best technique - Esensai Championships, PRO ART 2021

The most original performance - Esensai Championships, PRO ART 2021

The most original tricks- Esensai Championships, PRO ART 2021

1st place - Pole Sport IPSF, Elite professionals 2019

1st place - Pole Sport IPSF, Elite professionals 2018

pole dance, acropole, stretching, functional pole workout, pole choreo

bottom of page